Üst Yönetim Kadrosu

                       Adı-Soyad

                            Görevi

                     Gökhan Özer

                         Genel Müdür

                Hasan Tahsin Turan

               Genel Müdür Yardımcısı

                Nusret Hakan Özsoy

               Genel Müdür Yardımcısı

            Jan Karl Heinz Fomferra

               Genel Müdür Yardımcısı

               Gülşeyma Doğançay

               Genel Müdür Yardımcısı

                     Levent Yakar

               Genel Müdür Yardımcısı

                 İsmail Yalçın Taşkın

                          Direktör

                   Murat Cetemen

                          Direktör

            Selahattin Çağrı Tüzüner

                          Direktör

                      Yonca Yücel

                          DirektörGÖKHAN ÖZER
Genel Müdür

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Gökhan Özer, Global Menkul Değerler’e 1991 yılında katıldı.1993 yılında Şube Koordinasyon Direktör Yardımcısı olarak görev aldı. 1999’da Yurt İçi Satış ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak atandı. Kendisi, Türkiye içinde değişik zamanlarda faaliyet gösteren 16 şubenin ve 20 irtibat ofisinin tasarım, yapılanma ve yönetiminin mimarı oldu. Halen, Global Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olup IEG –Global Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

HASAN TAHSİN TURAN
Genel Müdür Yardımcısı

ODTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hasan Tahsin Turan, kariyer hayatına 1997 yılında Yapı Kredi Bankası Teftiş Kurulu’nda başlamış olup 2000 yılına kadar burada görev aldı. Global Menkul Değerler Teftiş Departmanı’na Haziran 2000 tarihinde katıldı. 2005 yılında Denetim ve Risk Yönetimi Müdürü, 2007 yılında da Denetim ve Risk Yönetimi Direktör Yardımcısı olan Turan halen görevini Finans ve Operasyon’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

NUSRET HAKAN ÖZSOY
Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden lisans, Virginia Polytechnic Institute and State University’den İşletme yüksek lisans derecesini alan Hakan Özsoy iş yaşamına 1995 yılında Demirbank Yatırım’da Araştırma Analisti olarak başladı. 1996-1997 yılları arasında İktisat Yatırım’da sırasıyla Kıdemli Araştırma Analisti ve Kıdemli Satış Uzmanı olarak görev yaptı. Sonrasında iki yıl boyunca Eczacıbaşı Menkul Değerler’de Uluslararası Sermaye Piyasaları Yöneticisi olarak çalıştı. 1999 -2001 yılları arasında TEB Yatırım Uluslararası Sermaye Piyasaları Müdürlüğü görevini sürdürdü. 2001 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 5 yıl süresince bu görevi ifa etti. 2006 yılında Eczacıbaşı Menkul Değerler’e Kurumsal Satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yeniden katıldı. Eylül 2015 tarihindeki Emdaş - Global Menkul Değerler şirket birleşmesinden sonra da halen Yurtdışı Kurumsal Satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

JAN KARL HEINZ FOMFERRA
Genel Müdür Yardımcısı

Berlin Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümünden lisans, ESCP Europe’dan yüksek lisans derecesine sahip olan Jan Fomferra iş hayatına 2005 yılında Almanya’da IEG GmbH Yatırım Bankasında Uzman olarak başladı. 2009 yılında geçtiği DB Mobility Lojistik şirketinde Proje ve Varlık Finansmanı Kıdemli Uzmanı olarak çalıştı. 2010 – 2012 yılları arasında Fresenius Vamed şirketinde Proje Finansman Müdürü olarak görev yaptı. 2012 yılı Şubat ayında IEG –Global Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı. Halen IEG-Global Kurumsal Finansman Halka Arza Aracılık Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

GÜLŞEYMA DOĞANÇAY
Genel Müdür Yardımcısı

Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Doğançay, iş yaşamına 1994 yılında Global Menkul Değerler’de Yurt İçi Satış ve Pazarlama Departmanı Yatırım Uzman Yardımcısı olarak başladı. 1999 yılında Merkez Şube Müdür Yardımcısı, 2000 yılında da Merkez Şube Müdürü ünvanıyla görev aldı. Ocak 2009 tarihinde, İstanbul Şubelerinin satış ve pazarlama fonksiyonlarının yönlendirilmesi ve yönetilmesinden sorumlu Direktör Yardımcısı olarak atandı. Halen İşlem Aracılığı Birimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir. İngilizce bilmektedir.

LEVENT YAKAR
Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Levent Yakar, Ekim 1995 yılında Global Menkul Değerler A.Ş’de Yatırım Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. 2000 yılında kurduğu İstanbul Kuruçeşme İrtibat Bürosu’nda 2004 yılına kadar İrtibat Bürosu Sorumlusu olarak çalıştı. 2004 yılında atandığı Genel Müdürlük’te Satış Müdürü sonrasında da Trading Müdürü unvanlarıyla görev aldı. 2008 yılında Levent Şube Trading Direktörü oldu. Görevini halen Bireysel Portföy Yöneticiliği Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

İSMAİL YALÇIN TAŞKIN
Direktör

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olan Yalçın Taşkın, Arz Menkul Değerler Bursa Şube Müdürlüğü görevinden ayrılarak, Kasım 1996 tarihinde Global Menkul Değerlere katıldı. Sırası ile Gaziantep, Konya (Kurucu Müdür), İstanbul Bakırköy ve İzmit (Kurucu Müdür) Şube Müdürlükleri’nde görev aldı. 2003 yılından bugüne değin ise İstanbul Dışı Şubelerden Sorumlu Şube Koordinasyon Direktörü olarak bu görevini yürütmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

MURAT CETEMEN
Direktör

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri ‘nden 1995 yılında mezun olan Murat Cetemen, lisansüstü eğitimini Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. İş yaşamına Emperyal Turizm ve Otelcilik A.Ş. de Yazılım Elemanı olarak başladı. Sonrasında SMS Marketing Grup’ta Bilgi İşlem Danışmanlığı yaptı. Şubat 1997 yılında Global Menkul Değerler’e katılan Cetemen, sırasıyla Bilgi İşlem Departmanı’nda Proje Lideri, Müdür Yardımcısı, Müdür, Grup Müdürü, Direktör Yardımcısı olarak çalıştı. Görevine halen Bilgi Teknolojileri Direktörü unvanı ile devam etmektedir.Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve Tatarca bilmektedir.

SELAHATTİN ÇAĞRI TÜZÜNER
Direktör

Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan Çağrı Tüzüner, aynı yıl Türk Ticaret Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu’nda Müfettiş Yrd. olarak iş yaşamına başladı ve 2003 yılına kadar bu bankada görev yaptı. Sonrasında, bireysel emeklilik sistemi kurulurken Ak Emeklilik A.Ş. Denetim Departmanı’nda Müfettiş olarak görev aldı. 2005 yılında Global Menkul Değerler A.Ş.’e katılan Tüzüner, halen Denetim ve Risk Yönetimi Departmanı’nda Direktör olarak görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

YONCA YÜCEL
Direktör

Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Yonca Yücel, İşletme Yüksek Lisansı’nı Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına Işıklar Holding’de Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. Devamında, 1996 -1998 yılları arasında Demir Sigorta ve Demir Hayat Sigorta A.Ş.’nin Reklam ve Halkla İlişkiler Yetkilisi olarak görev aldı. Her iki şirkette de, ISO 9001 Kalite Belgesi çalışmalarını yönetti ve İnsan Kaynakları Departmanı’nı kurdu. 1998 yılında, Bayındır Holding Sağlık Sistemleri Yönetim Merkezi’ne İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandı. 1999 yılının sonunda Rumeli Telekom A.Ş.’ye geçerek burada yurt içi ve yurt dışı 17 şirketten sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı. Türkiye’nin hızlı tüketim ürünleri konusundaki ilk B2B pazaryeri olan TurkeCom Teknoloji A.Ş.’de kurucu İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştı. 2005 yılında ise Global Menkul Değerler ekibine katıldı. Halen İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.