ALTIN YUMURTA ÜNİVERSİTELİ FON SEPETİM YARIŞMASI – 20.04.2022

Birliğimiz, İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. ve Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği iş birliğiyle üniversite öğrencilerini uzun vadeli tasarruf ve yatırıma yönlendirmek amacıyla düzenlenen “Altın Yumurta Üniversiteli Fon Sepetim Yarışması”nın bu yıl üçüncüsü düzenlenecektir.

“Altın Yumurta Üniversiteli Fon Sepetim Yarışması” ile üniversite öğrencileri sanal ortamda oluşturdukları portföylerini yönetecektir. 9 Mayıs - 30 Kasım 2022 tarihlerinde düzenlenecek yarışma, üç farklı senaryo ve 1 milyon TL tutarındaki sanal bütçe ile gerçekleşecektir. Yarışmanın büyük ödülü, ilk iki dereceye girenlerin olacak. Her senaryonun birincileri 15’er bin TL, ikincileri de 12’şer bin TL almaya hak kazanacak. Yarışmanın sonunda toplam 81 bin TL tutarında ödül verilmiş olacak.

18 yaşını doldurmuş, Türkiye’de yerleşik bir üniversitede ön lisans veya lisansa kayıtlı öğrencilere yönelik gerçekleştirilecek yarışmaya başvurular, 18 - 30 Nisan 2022 tarihlerinde IOS veya Android cihazlar üzerinden “Altın Yumurta Fon Sepetim” mobil uygulaması indirilerek ücretsiz bir şekilde yapılabilecek.

Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz; https://altinyumurta.org.tr/

 

Son Yazılar

image
KTLEV İŞLEM LİMİT GÜNCELLEME HK – 23.02.2024
Global Menkul Değerler
image
BINHO İŞLEM LİMİTİ KISITLAMASI DUYURUSU HK. – 13.02.2024
Global Menkul Değerler
image
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI TASARRUF SAHİPLERİNE SATIŞ DUYURUSU - 12.02.2024
Global Menkul Değerler

Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM