Kuruluş yıl dönümümüzü BIST’te Gong Töreni ile kutladık. - 1.10.2019

Türkiye’de modern piyasaların kurulumundan bu yana yerli, yabancı, bireysel, kurumsal tüm yatırımcı gruplarına hizmet veren Şirketimiz, kuruluş yıl dönümü olan 1 Ekim’i Borsa İstanbul’da gerçekleşen Gong Töreni ile kutladı.

 

Üst yönetim kadromuzun tüm çalışanlarımızı temsilen katıldığı törende Genel Müdürümüz Gülşeyma Doğançay, " ‘Esas olan piyasayı yaratmaktır’ anlayışı ile kurulan Şirketimiz, insana, bilgiye ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlar ile geleceğe emin adımlarla yürümektedir.” diye konuştu.

 

İnsana ve teknolojiye yatırımın her zaman temel önceliklerimiz arasında olduğunu vurgulayan Doğançay, “Öncü özelliğimizi yeni ürün ve uygulamalarımız ile sürdürüyoruz. Tüm birimlerimizin sahip olduğu yüksek hizmet standartları sayesinde sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunmaya, sermaye piyasası yatırımcıları için değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.  

 

Kendisinin de 25 yıldır Global Menkul Değerler’de çalıştığını kaydeden Doğançay, “Bir ‘Globalli olarak kurucularımıza, gelişmemizde emeği olan bütün eski çalışanlarımıza ve geleceğe uzanmamız için yoğun tempoda çalışan mevcut kadrolarımıza; hissedarlarımızın ve müşterilerimizin bizlere daha iyisini yapmak konusunda güç veren güvenlerine teşekkürü borç bilirim.” şeklinde konuştu.

 

Bağımsız bir aracı kurum olan Global Menkul Değerler, 1990 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. 2004 yılında Global Yatırım Holding’in kurulması ile Global Menkul Değerler, aynı isim, faaliyetler, birikim ve hizmet kalitesi ile yeni kurulan şirket olarak sermaye piyasalarındaki yolculuğuna devam etti. Şirketin yeni kuruluş tarihi 1 Ekim 2004 de kuruluş yıl dönümü olarak kabul edildi.

 

Son Yazılar

image
KTLEV İŞLEM LİMİT GÜNCELLEME HK – 23.02.2024
Global Menkul Değerler
image
BINHO İŞLEM LİMİTİ KISITLAMASI DUYURUSU HK. – 13.02.2024
Global Menkul Değerler
image
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI TASARRUF SAHİPLERİNE SATIŞ DUYURUSU - 12.02.2024
Global Menkul Değerler

Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM