ÖNEMLİ DUYURU – 09.08.2023

Son dönemde şirketimize ulaşan yatırımcı telefonları üzerine, kendisini şirketimiz çalışanı olarak tanıtan kişilerce, kendilerine hesap açılacağını/açıldığını, yatırıma yönlendirilerek gelir elde edileceği vaadiyle para gönderilmesinin istendiği yönünde bilgi edinilmiştir.

Şirketimizde hesap açan yatırımcılar, hesaplarına, şirketimizin resmi internet sitesinde ilan edilen hesap numaraları aracılığı ile para yatırabilmektedir. Şirketimiz resmi internet sitesinde ilan edilenler dışında yatırımcıların para yatırabilecekleri hesap numarası bulunmamaktadır.

Şirketimiz tarafından e-posta üzerinden irtibata geçilen ilgililerle her zaman “@global.com.tr” uzantılı e-posta adresleri üzerinden irtibata geçildiğini, şirketimiz resmi internet sitesi adresinin www.global.com.tr, şirketimiz resmi Twitter adresinin @GlobalMenkul, resmi Facebook adresinin @GlobalMenkul, resmi LinkedIn adresinin @GlobalMenkul, resmi Instagram adresinin @GlobalMenkul şirketimiz posta adresinin ise Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı No:3/89 K:9 Ataşehir İstanbul olduğunu tedbiren bu bildirim ile de iletmek isteriz. İrtibat bilgilerinin en güncel hali her zaman şirketimiz KAP kayıtlarından da teyit edilebilecektir: https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/4028e4a140e95bea0140ee21b10d0188

Alınan herhangi bir mesaj veya bildirimin şirketimizce gönderilip gönderilmediği hususunda tereddüt doğması halinde bu hususu ilgili mesaj veya bildirimi yardim@global.com.tr adresine göndererek veya iş saatleri içerisinde 0 212 244 55 66 numaralı telefon numarasından şirketimize ulaşarak teyit edebileceğinizi bildirmek isteriz.
Bu vesile ile dolandırıcılık kapsamında değerlendirilebilecek nitelikteki söz konusu faaliyette bulunanlara itibar edilmemesi gerektiğini vurgulamak isteriz.

Son Yazılar

image
KTLEV İŞLEM LİMİT GÜNCELLEME HK – 23.02.2024
Global Menkul Değerler
image
BINHO İŞLEM LİMİTİ KISITLAMASI DUYURUSU HK. – 13.02.2024
Global Menkul Değerler
image
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI TASARRUF SAHİPLERİNE SATIŞ DUYURUSU - 12.02.2024
Global Menkul Değerler

Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM