ONLINE KANAL VE ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIMI HAKKINDA - 7.10.2020

Değerli müşterimiz,

 

Sermaye piyasalarında yatırım kararlarınızı verirken ve verdiğiniz kararları işleme dönüştürürken tüm bilgi birikimimiz, 30 yıllık sektör tecrübemiz ve teknoloji odaklı ürün ve iş modellerimiz ile yanınızdayız.

 

Yeni nesil işlem platformumuz BayGlobal ve tüm online ürünlerimiz, sizlerin daha sağlıklı yatırım kararları verebilmeniz ve bu kararları hızla ve güvenle işleme dönüştürebilmeniz için hazırlanmıştır ve sürekli olarak da geliştirilmektedir. Bu ürünlerden yararlanabilmeniz için detaylı bilgilere yatırım uzmanınız ile görüşerek, web sitemizdeki ilgili bölümleri tıklayarak ya da 444 0 321’i arayarak erişebilirsiniz.

 

BayGlobal ve tüm online ürünlerimizi kullanma koşulları aşağıda belirtilmiştir.

 

•           Global Menkul Değerler’de aktif bir müşteri hesabınız olmalı.

•           İnternet İşlem Formu’nu imzalamalısınız.

•           Şifre /  PİN / KVKK gibi güvenlik adımlarınızı tamamlamış olmalısınız.

•           BayGlobal kullanıcısı iseniz ilgili marketlerden ürünü indirmiş olmanız ya da web versiyonuna şifreniz ile giriş yapmış olmalısınız.

•           Hesabınız “Atıl” hale döndüğünde (tarafınızdan izin verilmiş ev, iş ve cep telefonu, sms ve e-posta ile size ulaşılamıyor olması ve/veya ilgili hesaplarda herhangi bir kıymet bulunmaması ve/veya işlem yapılmıyor olması gibi durumlarda) güvenliğiniz için online ürün ve kanallarımızı kullanımınız kısıtlanır.

•           Atıl bir hesap, ürünlerimizin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanamaz.

•           Atıl bir hesap, yeniden online ürünlerimizi kullanmak istiyorsa, müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile bizlerle irtibata geçilmeli ve Atıl olarak tanımlanmasına sebep olan durumun ortadan kalktığına dair bilgi ve belgeleri tarafımıza iletmelidir. Uygun görülen müşterimizin online kanal ve ürün kullanımı tarafımızdan aktive edilir.

 

Saygılarımızla.

Son Yazılar

image
KTLEV İŞLEM LİMİT GÜNCELLEME HK – 23.02.2024
Global Menkul Değerler
image
BINHO İŞLEM LİMİTİ KISITLAMASI DUYURUSU HK. – 13.02.2024
Global Menkul Değerler
image
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI TASARRUF SAHİPLERİNE SATIŞ DUYURUSU - 12.02.2024
Global Menkul Değerler

Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM