20.000 TL HEDİYE ÇEKİ

KAZANMA FIRSATI SİZİ BEKLİYOR!

20.000 TL HEDİYE ÇEKİ KAZANMA FIRSATI

1 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında Global İnternet Şubesi, BayGlobal veya diğer Global online kanal ve ürünlerini kullanarak işlem yapın, Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik her 1.000 TL tutarındaki net komisyon için 1 çekiliş hakkı kazanın! Kampanya sonunda bir kişi 20.000 TL , 5 kişi 5.000 TL, 50 kişi 500 TL Hepsiburada hediye çeki kazanacak.

image

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında online kanallardan minimum 1.000 TL net komisyon yaratacak şekilde işlem yapmanız ve süre sonunda size iletilecek kısa onay formunu doldurmanız yeterli.


Unutmayın, kampanyaya koşulları gereği çekilişi hakkı kazanmanız için işlemlerinizi online kanallarımız ve ürünlerimiz üzerinden yapmanız gerekir. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yapacağınız işlemler sonucu yaratılan komisyon tutarı, çekiliş hakkı hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.

Global’de nasıl hesap açabilirim?

Global Menkul Değerlerde hesap açmak çok kolay. Web sitemizin Hesap Aç bölümünü tıklamanız, online başvuru formunu doldurmanız yeterli.


Başvurunuzu iletmenizin ardından sizinle en kısa sürede iletişime geçip, hızlıca hesap açımınızı tamamlayacağız.


Şubelerimize bizzat başvurarak da hesap açım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

image
image

Sıkça sorulan sorular

Tüm müşteriler kampanyadan yararlanabiliyor mu?
Global Menkul Değerler’in yerli ve bireysel tüm müşterileri kampanyadan yararlanabilirler. 18 yaşından küçükler ve Global Menkul Değerler çalışanları kampanyaya katılamazlar.


Hangi işlemlerimden oluşacak net komisyon tutarı kampanya kapsamındadır?
Global Menkul Değerler’deki hesabınızdan gerçekleştireceğiniz pay (hisse senedi) ve/veya viop işlemlerinizle yaratacağınız minimum 1000 TL (ve katları) net komisyon tutarı kampanya kapsamındadır.


Hangi kanallardan işlem yapılması gerekli?
İnternet Şubemiz, BayGlobal ve tüm online kanal ve ürünlerimiz üzerinden işlem yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemleriniz kampanya dahilinde değildir.


Kampanya katılım formu bana nasıl iletilecek?
Kampanya bitiminde kayıtlı ve izinli e-mail adresinize gönderilecek e-mail ile forma erişiminiz sağlanacaktır. Bu nedenle e-mail adresinizin doğruluğunu ve güncelliğini müşteri temsilciniz aracılığı ile kontrol ediniz.

Kampanya koşulları

Bu Kampanya Global Menkul Değerler A.Ş. tarafından 01.03.2021 SAAT: 08:30 - 30.04.2021, SAAT: 18:30 tarihleri arasında, MPİ’nin 19.02.2021 tarih ve 40453693-255.01.02-E.1223 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Çekiliş 25.05.2021 saat 14:00’te Global Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürlük Toplantı Salonu-Yeşilce Mah. Eski Büyükdere Cad. No:65 Kat:1 Kağıthane/İstanbul adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 27/05/2021 tarihli Dünya Gazetesi ve global.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır. 11/06/2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26/06/2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere 31/08/2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 31/08/2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Kampanyaya katılım ücretsizdir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanyadan Global Menkul Değerler A.Ş. de hesap açmış Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bireysel hesap sahipleri yararlanabilir.

Kampanyaya sadece 18 yaş üzeri kişiler katılabilir. 18 yaş altındaki kişiler ve Global Menkul Değerler çalışanları kampanyaya katılamazlar.

Kampanya sonunda yapılacak olan çekiliş ile verilecek hediyeler ve asil, yedek talihli sayısı şu şekildedir ; 20.000 TL Hepsiburada hediye çeki, 1 asil, 1 yedek talihli, 5.000 TL hediye çeki 5 asil, 3 yedek talihli, 500 TL hediye çeki, 50 asil, 15 yedek talihli. Kampanya sonunda bir kişi sadece 1 hediye kazanabilir. Hediye çekleri nakte çevrilmez; nakit benzeri şekilde mücevher satın alınamaz. HepsiBurada Hediye çekleri 30/06/2021 - 31/08/2021 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu çekler chipgold, ziynet altın ile diger altın ürünleri, TL Kart, ve TL yükleme ürünlerinde kullanılamaz.

Kampanya başlangıç ve bitiş süresi içerisinde minimum 1.000 TL net komisyon yaratılmalıdır. Bahse konu komisyon tutarı pay (hisse) senedi ve /veya viop işlemleri kaynaklı olabilir. Net komisyon tutarı hesaplanırken borsa payı gibi Global Menkul Değerler tarafından ödenen masraflar ve vergiler düşülür. Her 1.000 TL’lik net komisyon 1 çekiliş hakkı kazandırır. Çekiliş hakları dönem sonunda toplam net komisyon üzerinden hesaplanır. Çekiliş hakkı veren komisyonu oluşturacak işlemlerin, işlem platformu Global’in Global internet şube, Global Mobil şube, Global Tablet uygulaması, Bay Global, Matriks Mobile, E Broker, Matriks Trader, Foreks Mobile olmak zorundadır. Müşteri temsilcileri ile iletilen işlemlerin komisyon tutarları kampanyaya dahil edilmez. Müşterilerin belirtilen kanal ve ürünlerden yaratmış oldukları net komisyon tutarı belirlenirken Global Menkul Değerler’in Bilgi İşlem ve Mali ve İdari İşler Birimlerinin hesaplamaları veri alınır.

Kampanya katılım talebinizin alınması için kampanya dönemi sonunda Global Menkul Değerler A.Ş.’de kayıtlı bulunan e posta adresinize iletilecek olan linkte yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz ve hatasız şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Global Menkul Değerler, kamuya duyurusunu yapmış olduğu kampanya dönemi haricinde dilediği zaman kampanyayı iptal etmek hakkını saklı tutar.

 

 

image

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN DİKKAT EDİN

ONLINE KANALLAR

Kampanyaya sadece online kanallardan yaptığınız işlemler geçerli. İşlemlerinizi mümkün olduğunca çok bu kanallardan yapmaya dikkat edin.

ÇEKİLİŞ HAKKI

Her 1.000 TL net komisyon tutarı size bir çekiliş hakkı kazandırıyor.

KAMPANYA KAYIT

Kampanya süresi sonunda size iletilen kayıt formunu mutlaka doldurun.

ÇEKİLİŞ

Çekiliş ve çekiliş sonuçları ilanlarını takip etmeyi unutmayın.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN