HEP BİR ADIM ÖNDE OLMANIN FARKINI YAŞAYIN!

Türkiye’nin öncü aracı kurumu Global’de; hem tecrübeli, hem de dinamik bir ekibin parçası olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

image

Global Menkul Değerler İnsan Kaynakları, finans sektörünün gerektirdiği nitelikli insan gücünü şirketin gelişimi için planlar, bütçeler ve işe alımlarını gerçekleştirir.

Çalışanların şirkette kalıcılığını ve sürekliliğini sağlar. Bu konuda teşvik ve ödüllendirme sistemleri kurmak ve bunların yürütülmesini sağlamak üzere organize olmuştur. İnsan kaynakları konusunda bilgi ve destek sağlayan referans birimidir. Faaliyet konuları işe alım, kurumsal performans yönetimi, kariyer yönetimi ve eğitim, çalışanların memnuniyetinin ölçümlenmesi ve çalışan bağımlılığının sağlanması, ücretlendirme ve yan haklar yönetimi ile işçi sağlığı ve güvenliğidir.

Global Menkul Değerler’i çalışmak için Türkiye’nin tercih edilen işvereni haline getirmek misyonuyla çalışır.

Vizyonu ise, tüm çalışanların ortak kurum kültürünü paylaşmasını, kurum hedeflerini kişisel hedeflerle özdeşleştirmesini, kaliteli hizmet vermeye inanan, mutlu, verimli, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren çalışanların oluşturduğu bir şirket yaratılmasını sağlamayı hedeflemektedir.

EŞİTLİK İLKESİ

Çalışma koşulları ve her türlü kariyer planlaması temel insan haklarına dayanan “eşitlik” ilkesi gözetilerek sistematik şekilde yönetilmektedir. Çalışanlar ve iş başvurusu yapan adaylar arasında ayrımcılığa kesinlikle müsamaha gösterilmemektedir.

2018 yılında Çalışan Yönetmeliği revize edilerek bugünkü şeklini almıştır. Çalışan Yönetmeliği, çalışanların tabi olduğu kuralları aynı zamanda çalışanlara sağlanan hak ve fırsatları kapsamaktadır.

GLOBAL BİR OKULDUR

«Global bir okuldur» misyonu ile şirketimiz, sektörümüz ve sermaye piyasalarına kalifiye ve üst düzey eğitimle donanmış insan gücü yetiştirmeye devam ediyoruz. Eğitimi, erişebildiğimiz he rmecrada destekliyor ve maddi, manevi (bilgi, tecrübe gibi) kazanımlarımızı bu desteği sağlamak üzere paylaşıyoruz.

İŞ FIRSATLARI

Global Menkul Değerler Ailesinde aktif iş fırsatlarına kariyer@global.com.tr adresine özgeçmişinizi yollayarak kolayca başvurabilirsiniz. Başvurularınız, KVKK’ya göre hazırlanan Aydınlatma Metnine bağlı olarak saklanacak ve işlenecektir.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM