ÜST YÖNETİM

Gülşeyma DOĞANÇAY

Genel Müdür

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Doğançay, aynı yıl İngiltere’ye giderek bir yıl süre ile eğitimine devam etti.

İş yaşamına, 1994 yılında Global Menkul Değerler’de Yurt İçi Satış ve Pazarlama Departmanı Yatırım Uzman Yardımcısı olarak başladı. 1999 yılında Merkez Şube Müdür Yardımcısı, 2000 yılında da Merkez Şube Müdürü ünvanıyla görev aldı. Ocak 2009 tarihinde, İstanbul Şubelerinin satış ve pazarlama fonksiyonlarının yönlendirilmesi ve yönetilmesinden sorumlu Direktör Yardımcısı olarak atandı.

1 Nisan 2017 tarihine kadar İşlem Aracılığı Birimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Doğançay, bu tarihten itiberen Global Menkul Değerler’in Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir. İngilizce bilmektedir.

Nusret Hakan ÖZSOY

Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden lisans, Virginia Polytechnic Institute and State University’den İşletme yüksek lisans derecesini alan Hakan Özsoy, iş yaşamına 1995 yılında Demirbank Yatırım’da Araştırma Analisti olarak başladı.

1996-1997 yılları arasında İktisat Yatırım’da sırasıyla Kıdemli Araştırma Analisti ve Kıdemli Satış Uzmanı olarak görev yaptı. Sonrasında iki yıl boyunca Eczacıbaşı Menkul Değerler’de Uluslararası Sermaye Piyasaları Yöneticisi olarak çalıştı. 1999 -2001 yılları arasında TEB Yatırım Uluslararası Sermaye Piyasaları Müdürlüğü görevini sürdürdü. 2001 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 5 yıl süresince bu görevi ifa etti.

2006 yılında Eczacıbaşı Menkul Değerler’e Kurumsal Satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yeniden katıldı. Eylül 2015 tarihindeki Emdaş - Global Menkul Değerler şirket birleşmesinden sonra da halen Yurtdışı Kurumsal Satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ÜST YÖNETİM KADROSU

Adı-Soyad

Görevi

Gülşeyma DOĞANÇAY

Genel Müdür

Nusret Hakan ÖZSOY

Genel Müdür Yardımcısı

Hakan TAN

Grup Direktörü

Özlem ŞAHİN Grup Direktörü

Selim ŞAHİN

Grup Direktörü

Veli Gürkan KIZILGÜNEŞ Grup Direktörü
Bahar LAFÇI

Direktör

Burak SALMAN

Direktör
Engin KÜÇÜK

Direktör

Fatih Nazmi DOĞAN Direktör

Kadir Berkay AYTEKİN

Direktör

Seçil Ertuna

Direktör

Zülfiye TABAK

Direktör

Aslıhan Şan SARIÇOBAN

Şube Direktörü

Hülya EROĞLU

Şube Direktörü
BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN