Global TV

AYNI ANDA TÜM KANALLARDA CANLI YAYIN

GLOBAL TV İLE YATIRIMIN NABZINI TUTUN

Global’in Araştırma ekibi ve konuklar ile her hafta tüm sosyal medya kanallarımızda aynı anda canlı yayındayız. Canlı yayın boyunca piyasalardaki gelişmeleri, analizleri paylaşıyor ve sorularınızı cevaplıyoruz.

image

Haftaya Global Bakış’ta Araştırma ekibimiz canlı yayında.

Şirket değerlendirmeleri, teknik analiz, araştırma raporları gibi yatırımlarınıza yön vermek için ihtiyaç duyacağınız bir çok içerik Haftaya Global Bakış’ta. Canlı yayın boyunca piyasalar ve merak ettiğiniz hisse senetleri ile ilgili sorularınızı iletebilir ve cevaplarını alabilirsiniz.


Her hafta canlı yayınımızı sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz. Canlı yayını kaçırdıysanız istediğiniz programı Youtube kanalımızdan ve BayGlobal’in Videolar menüsünden izleyebilirsiniz.


Canlı yayın tarihlerini ve konuları sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

Şirketlere Global Bakış’a her yayında bir başka şirketin üst düzey yöneticisi konuk oluyor ve sorularınızı cevaplıyor.

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin üst düzey yöneticileri Şirketlere Global Bakış’ta.


Şirketler hakkında merak ettikleriniz, borsa performansları, piyasa beklentileri ve gelecek dönem yatırımları ile ilgili bir çok konuyu konuştuğumuz Şirketlere Global Bakış’ı tüm sosyal medya kanallarımızdan canlı izleyebilirsiniz.


Şirketler hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi en yetkili kişilerden öğrenebilirsiniz. Yayın akışını ve konukları sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

image
image

Akademi ile yatırım dünyasına dair bilmeniz gereken kavram, uygulama ve ürün eğitimlerini ücretsiz takip edebilirsiniz.

Konu uzmanları tarafından detaylı şekilde hazırlanan bu eğitimler ile yatırım bilginizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Canlı yayın boyunca öğrenmek istediklerinizi sorabilir, merak ettiğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Canlı yayını kaçırmanız durumunda tüm eğitimleri Youtube kanalımızdan ve BayGlobal’in Videolar menüsünden dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM