TÜM

İŞLEMLERİNİZDE

YANINIZDAYIZ

YATIRIMLARINIZ İÇİN AYRICALIKLI HİZMET

Türkiye sermaye piyasalarında yatırımlarınıza aracılık ediyoruz. SPK kuralları çerçevesinde yatırımlarınızın yönlendirilmesi ve takibi konularında size yardımcı oluyoruz.

image

Şubeler

Tüm şubelerimiz işlemlerinizi müşteri odaklı yaklaşım ile gerçekleştirir. Bu sebeple her bir müşterimizi tek tek tanır ve tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş hizmet sunar. Şubelerimiz diğer tüm birimler ile koordineli olarak çalışılır.

İstanbul Merkez, İzmir ve Ankara’da olmak üzere 3 şubemiz bulunmaktadır.

Türev Araçlar

Türev Araçlar Birimi, Vadeli işlem ve opsiyon piyasaları kaldıraçlı işlemleri, şirketler için kur riskinden korunma çözümleri yanında karmaşık korunma , arbitraj ve spekülatif strateji işlemlerini gerçekleştirir.

VİOP’ta işlem gören sözleşmelerin alım  satımının gerçekleşmesi için aracılık işlemleri ile ürünlerin tanıtımı ve doğru kullanımı için kurum içi ve kurum dışında  her türlü  eğitim ve bilgilendirme faaliyetini sağlar.

image
image

Global On Line (GOL)

Global On Line (GOL), mobil işlem platformlarımız üzerinden güvenli, kolay ve hızlıca yatırım yapmanız için gerekli desteği sağlamaktadır.

www.global.com.tr, mobil uygulamaları ve BayGlobal uygulamamız ile varlıklarınıza istediğiniz an istediğiniz yerden erişebilir, portföylerinizi detaylı görüntüleyebilir; hisse senedi, türev araçlar, yatırım fonları gibi yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kurumsal Satış

Birim, Yabancı uluslararası aracı kurumlar, seçkin büyük ölçekli varlık yöneticileri ve kurumsal yatırımcıların BİST ile ilgili tüm taleplerini karşılar. Kurumsal müşterilere yatırımlarındaki  getirilerini maksimize etmelerini sağlayacak geniş bir bilgi ve analiz servisi sunar.

Uluslararası yetkinliği ve yerli piyasalardaki  uzmanlığı ile Global Menkul Değerler’in Türkiye’de yerleşik olmayan yabancı müşterilerinin geniş perspektifli bir açıdan  özel gereksinimlerini yerine getirirken, en uygun yatırım portföyüne ulaşmasına da yardımcı olur.

image
image

Bireysel Portföy Yöneticiliği

Bireysel Portfyö Yöneticiliği, sizin için uygun yatırım aracı tercihlerine, risk seviyelerine ve likidite parametrelerine göre en optimal portföy dağılımını oluşturacak bir aktif varlık yönetimi hizmeti sunar.

Uzman  portföy yöneticisi ve müşteri arasında birebir iletişim sağlanarak müşterinin finansal ihtiyaçları tanımlanır ve mali gücü yanında  birikimlerini değerlendirme süresine bağlı olarak uygun araçlarla, belirlenen hedeflere ulaşılması amaçlar.

İŞLEM YAPABİLECEĞİNİZ KANALLAR

Sizin için en uygun işlem platformunu seçin

BAYGLOBAL’İ KEŞFEDİN

BayGlobal ile yatırım kararlarınızı kolayca hayata geçirebilirsiniz.

İNTERNET ŞUBE

Global internet şubesi ile uygulama indirmeye gerek kalmadan işlem yapın.

MOBİL UYGULAMALARI İNDİRİN

Global Mobil uygulamalarını ios ve android platformlarında tablet veya telefonunuza indirerek işlem yapabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZİ ZİYARET EDİN

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yer alan şubelerimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN