30 YILI AŞKIN TECRÜBE, ÖNCÜ ARACI KURUM

image

Global Menkul Değerler, bireysel ve kurumsal; yerli ve yabancı yatırımcılara, sermaye piyasası faaliyetlerinde aracılık hizmeti sunan bağımsız bir aracı kurumdur.

Türkiye’de birçok “ilk” i gerçekleştiren, şirketin temeli 1990 yılında atılmış, 2004 yılında Global Yatırım Holding’in kurulması ile mevcut yetki belgeleri yeni kurulan Global Menkul Değerler’e devredilmiştir. (1 Ekim 2004, Ticaret Sicil No: 534320)

2011 yılının Haziran ayında Global Menkul Değerler hisselerinin % 25’i halka arz edilmiştir.

Türkiye’nin sektöründe öncü, lider ve güvenilir aracı kurumu olma vizyonu; tüm müşterilerine sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile fark yaratacak şekilde yüksek kalitede hizmet vermek stratejisi ile yapılanmıştır.

Kuruluşundan buyana birçok başarıya imza atan Global Menkul Değerler, 40’a yakın uluslararası ödül almıştır. 2010 Yılında, “İMKB’nin Kuruluşundan Bugüne Kadar Hisse Senetleri Piyasası’nda En Fazla İşlem Hacmi Yapan Banka Dışı Aracı Kurum” ödülünü de kazanmıştır.

Global Menkul Değerler Merkez (İstanbul), Ankara ve İzmir Şubelerinin yanısıra Global On-Line / 444 0 321 ve www.global.com.tr web sitesi ile de müşterilerine hızlı erişim olanağı sağlamaktadır.

 

Yatırımcı İlişkileri Birimimize yatirimciiliskileri@global.com.tr ‘ye göndereceğiniz e-mail ile erişebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
GLBMD

BİST Alt Pazar

Sürekli İşlem

04/11/2019 itibariyle ABCD gruplandırma düzenlemesi yürürlükten kalkmıştır.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM