FIRSATLARI YAKALAYIN,

PİYASALARDAKİ DALGALANMALARI KAZANCA ÇEVİRİN!

YATIRIMLARINIZA YÖN VERECEK ÖNERİLER

Global sizi tanır; isteklerinize, ihtiyaçlarınıza ve risk profilinize en uygun yatırım önerilerini, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ve fark yaratan bilgi birikimiyle hazırladığı detaylı raporlar aracılığıyla paylaşır.

image

30 yıldan fazla tecrübe ve fark yaratan bilgi birikimi

Global’in 30 yılı aşan sektör tecrübesini ve fark yaratan bilgi birikimini harmanlayan Araştırma Birimi, ulusal ve uluslararası kanun ve düzenlemeler temelinde, müşteri odaklı ve sorumluluk sahibi iletişim ve hizmet anlayışını misyon edinmiştir.

Birim, düzenli olarak üretilen şirket güncelleme ve değerleme raporları, rating değişiklikleri, kar tahminleri, kar analizleri, sektörel ve tematik araştırmalar, makro ekonomik analizler, periyodik strateji raporları, günlük bültenler, dinamik finansal modellemeler ve model portföy önerileri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Temel öngörülere ek olarak teknik analizden de faydalanılmakta ve ayrıca çeşitli istatistiksel çalışma ve modeller ışığında ürün yelpazesine derinlik kazandırılmaktadır.

BayGlobal ile kısa vadeli yatırım önerilerini takip edin, hisse senedi fiyatlarının hareketlerinden getiri elde etme fırsatı yakalayın!

Kısa vadeli yatırım önerileri belirli bir kar alma ve zarar durdurma hedefiyle oluşturulan yatırım önerileridir.

Bu raporların amacı analiz ve ekonomik modellere göre kısa vadede getiri getirmesi muhtemel hisse senetlerindeki fırsatları yakalamaktır.


BayGlobal üzerinden yalnızca birkaç dokunuş ile kolayca bu raporlara ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz. Raporları inceleyebilmek için Global Menkul Değerler’de bir hesabınız olması gerekir. Online başvuru sistemimizi kullanarak ile birkaç adımda hemen hesap açabilirsiniz!

image
image

Dönemsel Raporlar ile orta uzun vadeli stratejilerinizi belirleyin.

Temel ve teknik analizlerle düzenli olarak hazırlanan şirket güncelleme ve değerleme raporları, rating değişiklikleri, kar tahminleri, kar analizleri, sektörel ve tematik araştırmalar, makro ekonomik analizler, periyodik strateji raporları, günlük bültenler ve model portföy önerileri yatırım stratejinizi oluştururken size yardımcı olur. Böylece yatırım kararlarınızı daha çok bilgi ışığında alabilirsiniz.

Dönemsel raporlara BayGlobal başta olmak üzere tüm platformlardan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yatırım uzmanlarımız ile raporlar üzerinde görüşebilir ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Raporları inceleyebilmek için Global Menkul Değerler’de bir hesabınız olması gerekir. Online başvuru sistemimizi kullanarak ile birkaç adımda kolayca hesap açabilirsiniz.

ARAŞTIRMA RAPORLARIMIZ

Tecrübeli ve uzman araştırma ekibimiz piyasaları sizin için analiz etsin

SİZE ÖZEL YATIRIM ÖNERİLERİ İÇİN…

BAYGLOBAL’İ YÜKLEYİN

Araştırma birimimizin anlık olarak gönderdiği bildirimlere, yatırım önerilerine öncelikli olarak ulaşmak için BayGlobal uygulamasını indirin.

BİLDİRİMLERİ AÇIN

Farklı vadelerdeki önerilerimize, piyasaya ilişkin anlık değerlendirmelerimize ve raporlarımıza anında erişmek için bildirimleri açın.

YATIRIM UZMANI İLE GÖRÜŞÜN

BayGlobal’i ve ürünlerimizi daha etkin kullanmak için dönemsel olarak yatırım uzmanlarımız ile görüşerek bilgi alın. Güncellemeleri kaçırmayın.

HEDEF FİYATLARI İZLEYİN

Rapor, bülten ve öneri bildirimlerimizde belirtilen hedef fiyatları takip edin, BayGlobal’de Alarm kurun, işlem fırsatlarını kaçırmayın.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM