Model

Portföy

MODEL PORTFÖYÜMÜZE KATILIN, YATIRIMINIZIN TAKİBİNİ BİZE BIRAKIN!

Araştırma Birimimizin önerilerinden oluşan ve yılbaşından bugüne (28.10.2021) kadar %30,52 nominal getiri sağlayan model portföyümüze katılmak çok kolay. Yatırım uzmanlarımız ile görüşün, hemen katılın, BayGlobal’in Model Portföy menüsünden takibini yapın.

image

Model Portföy

• Model Portföy en az 2 en çok 8 enstrümandan oluşan hisse senedi portföyüdür.

• Portföyde yer alan enstrümanlar temel ve teknik analiz kriterlerine göre seçilir.

• Her enstrümanın belli bir hedef değeri, kar alma ve zara kesme seviyesi vardır. Fakat piyasa şartları gereği, ilgili enstrümanlar için bu seviyeler değişkenlik gösterebilir.

Model Portföy'e katılabilmek için kolayca hesap açın.

Yatırımınızı biz takip edelim

Global’in 30 yılı aşkın sektör tecrübesini ve fark yaratan bilgi birikimini harmanlayan Araştırma Birimi, ulusal ve uluslararası kanun ve düzenlemeler temelinde, müşteri odaklı ve sorumluluk sahibi iletişim ve hizmet anlayışını misyon edinmiştir.

Bu anlayış ile hazırlanmış ürünlerden biri olan Model Portföy’ü teknolojinin olanaklarını sunarak yeni nesil işlem platformu BayGlobal ile parmaklarınızın ucuna kadar getiriyoruz.

Araştıma Birimimizin yatırım önerilerinden oluşan Model Portföy, belirli bir kar alma ve zarar durdurma fiyat hedefiyle oluşturulur. Bu portföyün oluşturulma amacı; analiz ve ekonomik modellere göre getiri fırsatları yakalamaktır.

image
image

Kolayca hesap açın ve katılın

Model Portföyümüze katılabilmek için öncelikle Global Menkul Değerler’de bir hesabınız olması gerekir. Tıklayın, kolayca başvurun, hemen size ulaşalım, hesabınızı kolayca hesap açalım.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN