Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

1990 yılından bu yana hizmet verdiğimiz sektörümüze, güvenleri ile bize güç verenlere, geleceğimize ve doğaya olan sorumluluğumuzun farkındayız.

image

Eğitime Destek, Yarınlara Hazırlık

Global Menkul Değerler, yetişmiş insan kaynağı yaratılmasına katkı kapsamında; eğitimi, erişebildiği her platformda desteklemek kararlılığındandır. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğe hazırlanması için 2019 yılında başlattığımız ve halen devam eden “Eğitime Destek, Yarınlara Hazırlık” projesi ile sayıları her yıl artan onlarca çocuğumuza destek olmaktayız.

Global TV

Bilgimizi, tecrübemizi sermaye piyasaları ile ilgilenen herkese ulaştırmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek aynı anda tüm sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayına geçiyor, uzman ekibimizin birbirinden farklı konu başlıkları ve konseptler ile hazırlamış oldukları interaktif yayınlarımızla yatırımcılarla buluşuyor, finansal okur yazarlığa katkı sunuyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayın

image
image

Sürdürülebilirlik

Çevremizi, geleceğimizi önemsiyor; gezegenimizi korumak için mümkün olan her alanda sürdürülebilir uygulamaları iş hayatımıza adapte ediyoruz. Ofislerimizi, çalışma alanlarımızı çevreye saygılı şekilde düzenliyor; kullanmış olduğumuz ekipmanlarımız ve iş yapış şekillerimiz için geri dönüşüm, sıfır plastik gibi katma değerli tedbirler alıyoruz. Ayrıca binlerce fidan bağışında bulunarak ülke çapındaki sürdürülebilirlik çalışmalarına destek oluyoruz.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM