image

KÖKLERİMİZ KUVVETLİ, KANATLARIMIZ YENİLİĞE AÇIK

1990 yılında “Esas olan piyasayı yaratmaktır” vizyonu ile çıktığımız yolculuğumuzda, bugün, sermaye piyasalarında bir çok ilkin mimarı; yeni uygulamaların öncüsü bir aracı kurum olduğumuzu görmenin gururunu yaşıyoruz.Hizmet anlayışımızı; değerli bilgi, deneyim, iyi yetişmiş insan kaynağı, yüksek moral değerler ve yeni nesil teknoloji kullanımı ile temellendirmekteyiz.

Global Menkul Değerler, yatırımcılar için yatırım karar ve uygulamalarında hep bir adım önde olmalarını sağlayacak ürün ve hizmetleri sunan; paydaşları için değer yaratan; çalışanları için parçası olmaktan gurur duyulan, birlikte çalışıp üretmekten heyecan duyulan bir şirket olmak hedefleri ile yapılanmıştır. Ülkemizin, sermaye piyasalarının ve sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmayı sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmekte ve paylaşmanın gücüne inanmaktayız.

1990 yılından bu yana edinmiş olduğumuz maddi ve manevi kazanımlarımızı, birikimlerimizi daha iyi bir gelecek kurmak için paylaşmakta ve gelişimi, eğitimi erişebildiğimiz her platformda desteklemekteyiz. Yatırımcıların ihtiyaçlarını önceden tespit edip, teknoloji odaklı ürün ve iş yapış şekillerimizle bu ihtiyaçları en üst düzeyde karşılamaya çalışmakta ve böylece sektörümüzün de daha üst standartlarda yapılanmasına katkıda bulunmaktayız. Piyasadaki şartlar her ne olusa olsun hedeflerimize azimle bağlıyız.

Gücümüzü 30 yılı aşan sektör deneyimimizden, çalışanlarımızdan, hissedarlarımızından ve bize duydukları güvenle, yatırımlarına bizi aracı yapan yatırımcılardan almaktayız. Hep daha iyisini yapmak konusunda bizlere güç veren güveninize teşekkür ederiz. Sizinleyiz, yanınızdayız...

image

30 YILI AŞKIN TECRÜBE

Türkiye’de sermaye piyasalarına öncülük etme vizyonu ile yola çıktık. Birçok ilke imza attık ve ödüller aldık ama en çok gurur duyduğumuz başarımız her zaman yanınızda olmamızdı.

image

Biz, 30 yılı aşkın süredir bireysel ve kurumsal; yerli ve yabancı yatırımcılara, sermaye piyasası faaliyetlerinde aracılık hizmeti sunan bağımsız bir aracı kurumuz.

Türkiye’de birçok “ilk” i gerçekleştiren, şirketin temeli 1990 yılında atıldı, 2004 yılında Global Yatırım Holding’in kurulması ile mevcut yetki belgeleri yeni kurulan Global Menkul Değerler’e devredildi.

2011 yılının Haziran ayında Global Menkul Değerler hisselerinin % 25’i halka arz edildi.

Kuruluşumuzdan buyana birçok başarıya imza attık ve 40’a yakın uluslararası ödül aldık. 2010 Yılında, “İMKB’nin Kuruluşundan Bugüne Kadar Hisse Senetleri Piyasası’nda En Fazla İşlem Hacmi Yapan Banka Dışı Aracı Kurum” ödülünü kazandık.

100’den fazla kurumun halka arzının gerçekleşmesine aracılık ettik ve Türk  Sermaye Piyasası’na milyarlarca dolar plasman sağladık.

«Global bir okuldur» misyonu ile şirketimiz, sektörümüz ve sermaye piyasalarına kalifiye ve üst düzey eğitimle donanmış insan gücü yetiştirmeye devam ediyoruz. Eğitimi, erişebildiğimiz he rmecrada destekliyor ve maddi, manevi (bilgi, tecrübe gibi ) kazanımlarımızı bu desteği sağlamak üzere paylaşıyoruz.

Global On-Line (GOL)

Yatırım Fikirlerini İşleme Dönüştürmenin En Kolay Yolu

Global On-Line (GOL) KULLANICILARINA ÖZEL YATIRIM ÖNERİLERİ

Size özel araştırma raporlarını inceleyin ve yatırım önerilerine
ilk siz ulaşın.

CANLI BORSA

Canlı borsa ile piyasa verilerine gecikmesiz olarak anında ulaşın. En güncel bilgi ile işlem yapın.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ- HIZLI /GÜVENLİ ERİŞİM

Global On-Line (GOL)'nın gelişmiş teknolojisi sayesinde size anında iletilen önerileri değerlendirin ve işlemlerinizi hızla, güvenle gerçekleştirin.

image

HABERLER

Ekran başında piyasayı izlemenize gerek kalmadan, gelişmelerden ve bunların piyasalara etkilerinden anında haberdar olun.

TÜM PLATFORMLAR

Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da Global On-Line (GOL) giriş yaparak  işlem yapın.

ZENGİN İÇERİK

Grafik, video gibi farklı türlerdeki bilgilendirme mesajları ile gelişmeleri kolayca takip edin.

YATIRIM ÖNERİLERİ

Kısa vadeli fırsatları yakalamanız ve uzun vadeli yatırım stratejilerinizi oluşturabilmeniz için kapsamlı araştırma raporlarını inceleyeblirsiniz.

image

KISA VADELİ RAPORLAR

Piyasalardaki fiyat hareketlerinden doğan fırsatları yakalayabilmeniz için kısa vadeli yatırım önerilerimizi takip edin.

image

DÖNEMSEL RAPORLAR

Orta ve uzun vadeli yatırım stratejilerinizi oluşturabilmeniz için sektör ve piyasa odaklı raporlarımızı inceleyin.

GELİŞMİŞ İŞLEM PLATFORMLARI

Ios, Android, Masaüstü veya web uygulamaları ile sizin için en uygun işlem yapma imkanını yakalayın

MOBİL UYGULAMALAR

IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ile kolayca işlemlerinizi yapın.

GLOBAL INTERNET

İnternet tarayıcınızdan uygulamaya indirmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirin.

DİĞER PLATFORMLAR

Matriks mobile, E Broker, Matriks trader, Foreks mobile gibi profesyonel platformlar ile işlem yapın.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM