SİZE ÖZEL

YATIRIM

YÖNETİMİ

SİZE ÖZEL YATIRIM YÖNETİMİ

image

Yatırım Hedeflerinize Uygun Yaklaşım

Yatırım danışmanlığı sizin için uygun yatırım aracı tercihlerine, risk seviyelerine ve likidite parametrelerine göre en uygun portföy dağılımını oluşturacak bir aktif varlık yönetimi hizmeti sunar.


Bu hizmet, sermaye ve para piyasalarındaki fırsatlardan faydalanmak ve portföyünü klasik yatırım araçlarının dışındaki enstrümanlarla çeşitlendirmek isteyen, ancak bunu yapacak zamanı olmayan ve/veya optimal sonuçlar için profesyonel destek arayan yatırımcılar için uygun bir tercihtir.

Risklerden korunun, doğru araçlarla hedeflerinize ulaşın

Bu süreçte, uzman portföy yöneticisi ve müşteri arasında birebir iletişim sağlanarak müşterinin finansal ihtiyaçları tanımlanır ve mali gücü yanında birikimlerini değerlendirme süresine bağlı olarak uygun araçlarla belirlenen hedeflere ulaşılması amaçlanır.


Müşteri odaklı ve uzun vadeli yaklaşımla çalışan birim yöneticileri, finansal riskten korunma araçlarını da kullanarak değişen piyasa koşullarına göre müşterilerin portföylerinde risk/getiri optimizasyonunu sağlamalarına yardımcı olurlar.

image

YATIRIM DANIŞMANLIĞI ALMADAN ÖNCE

Yatırım danışmanlığı almadan önce birkaç noktayı belirlemeniz hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

HEDEFİNİZİ SEÇİN

Yatırım hedefinizi belirlemek çok önemli. Hedefiniz paranızın değerini korumak ya da piyasalardaki fırsatları değerlendirmek olabilir.

VADENİZİ BELİRLEYİN

Bu hedefe hangi vadede erişmek istediğinizi belirleyin. Yatırım danışmanlığı için en az 1 yıllık bir perspektifte planlama yapmaya çalışın.

KENDİNİZİ TANIYIN

Yatırımlarınızı doğru bir beklenti ile yönetebilmek için yatırımcı profilinizi ve risk algınızı mutlaka öğrenin.

YATIRIM DANIŞMANI İLE TANIŞIN

Size en yakın şubemize gelerek veya bizi arayarak yatırım danışmanlarımız ile tanışın.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM